Betnis Giremiyorum

Betnis Giremiyorum
Betnis Giremiyorum

Betnis giremiyorum tamamen Türkiye’de betnis sitesi hakkında verilen erişim engelleme sonucu sebebiyle ortaya çıkmaktadır. Bu kararın arkasında informasyon teknolojileri kontakt kurumu bulunmaktadır. Türkiye yasaları sebebiyle, kendine verilen yetki kapsamında, betnis sitesi de dahil olacak şekilde, yabancı bahis sitelerini tespit etmekte, gösterim yaptıkları adresler hakkında kapatma sonucu vermektedir.

Betnis Sitesine Git

Betnis Giremiyorum

Peki sitenin kapatıldığını gördüğünüz anda ne yapmalısınız? Betnis iyi mi gireceğim? Yapacağınız 3 değişik yöntem bulunmaktadır. Türkiye’deki kullananların tercihi etmiş olduğu üç değişik yöntem bulunmaktadır. Betnis giriş için VPN uygulaması, betnis giriş için DNS uygulaması, betnis giriş için yeni giriş adresi. İlk 2 tane yöntem, bireysel olarak yapabileceğiniz, teknik olarak da tabir edilecek işlemler içinde bulunmaktadır. Bilgisayarınızdan ya da web sağlayıcılarınızdan yapmanız ihtiyaç duyulan işlemlerdir. Son seçenek olan yeni giriş adresi ise, betnis sitesini gerçekleştiren kısaca siteyi kuran ve yasal anlamda işletmeye devam eden Limited Şirketi tarafınca belirlenmiş yeni giriş adresidir.

Betnis DNS İle VPN Uygulamak Zorunda mıyım?

Giremiyorum, giriş yapamıyorum, betnis açılmıyor şeklinde ifadeler karşısında, DNS yada VPN şeklinde sistemlerin çözüm yöntemi olduğu ifade edilmiştir. Fakat bazı şahıslar tarafınca değişik ifadelerin ya da anlaşılmaların ortaya çıkmış olduğu görülmektedir. Betnis DNS ile VPN uygulamak zorunda mıyım? Hayır bu sistemleri kullanabilirsiniz, bu sistemler ile giriş problemini ortadan kaldırabilirsiniz, bunlar birer yöntemdir sadece, mecburi değildir. DNS ayar değişikliği yapmadığınız için, tekrar betnis sitesini kullanamazsınız şeklinde bir ifade yoktur. VPN uzantısını tercih etmediğiniz için, tekrar betnis sitesini kullanamazsınız şeklinde bir ifade, bir uygulama bulunmamaktadır. Tüm bunların yerine geçen uygulama, sitenin yeni giriş adresi olacaktır.

Betnis Yeni Giriş Adresi

Betnis giremiyorum şeklinde bir ifade meydana getirdiğinizde, büyük olasılıkla siz giriş problemi yaşadığınızda, yeni giriş adresi, betnis yeni giriş adresi belirlenmiştir. Yeni giriş adresi üstünden hizmetler verilmeye başlanmıştır. Siz doğru bir deposu bulamadığınız ya da tercih etmediğiniz için, sitenin hala kapalı kaldığını düşünüyor olabilirsiniz sadece, site kapatıldıktan yalnız ve yalnız 1 saat sonrasında yeni giriş adresi derhal belirlenip, tekrardan site açılmaktadır. Bir çok vakit 1saatlik devrin beklenmediği bile görülmektedir. Otomatikman sistem devreye girmekte, otomatikman yeni giriş adresi devreye girmektedir. Bu uygulama son zamanda bir kez daha tekrarlanmıştır. Bir kez daha kapanık, kullanıcılar giremiyorum ifadesini kullanmıştır. Otomatikman betnis yeni giriş adresi 110betnis devreye alınıp, hizmetler verilmeye başlanmıştır.