Betnis Para Çekme

Betnis Para Çekme
Betnis Para Çekme

Betnis para çekme şekilleri üstünden her gün, her saat güvenli bir halde hareket edebilir. Burada belirli kurallar ile karşılaştığınızı da görmüş olacaksınız. Para çekme talimatı vereceğiniz sistemlerin tamamı, sizin adınıza ve soyadınıza ilişkin olmak zorundadır. Herhangi bir halde sizin dışınızda bir şahsın hesabına para çekme talimatı veremezsiniz. Vermiş olsanız dahi, finansal departman bunu kabul etmez. Para çekme işlemlerinde kullanıcı kendi adına işlem yapmaz ise Betnis belge isteme talebinde bulunabilir. Bu sayede banka hesabının sahibi ile kullanıcının bilgilerinin uyuşup uyuşmadığı denetim edilir. Yüksek tutarlardaki para çekme taleplerinde de belge talep edilebilmektedir. Bu tamamen kullanıcının haklarını ve hesabındaki paranın güvenliği adına meydana getirilen bir işlemdir. 

Betnis Sitesine Git

Betnis Para Çekme Seçenekleri

Tercih edebileceğiniz Betnis para çekme seçenekleri genel başlıklar halinde, sanal cüzdanlar olarak ve banka hesapları olarak iki gruba ayrılmıştır. Sanal cüzdanlar anlayışına bakmış olduğunuzda, papara ile ödeme icra eden bir site ile karşılaşacaksınız. Ecopayz ile ödeme icra eden bir site ile karşılaşacaksınız. Banka hesapları anlayışına bakmış olduğunuzda, havale ile ödeme icra eden bir site ve EFT ile ödeme icra eden bir site ile karşılaşacaksınız. Banka havalesi ile para çekme işlemi, Ecopayz ile para çekme işlemi, TL nakit ile para çekme işlemi kullanmanız mümkün olacaktır. Minimum 100 Türk Lirası ve günlük en fazla 20.000 Türk Lirası ödemenin komisyon talep edilmeden yapılmaktadır.

Betnis Türkiye Hesaplarına Ödeme Yapar mı?

Betnis sitesinin Türkiye pazarında kullanıldığı görülmektedir. Türkiye’den kullanıcılar kabul edilmektedir. Kullanıma açıktır. İsteyenler bu yabancı bahis sitesinde hesap açabilirler. Peki Betnis Türkiye hesaplarına ödeme yapar mı? Betnis sitesinin Türkiye’deki bankalar üstünde açmış olduğu hesaplar bulunmaktadır. Bu hesaplar aracılığı ile Türkiye’deki kullananların hesaplarına, havale yöntemi üstünden ödeme yapmaktadır. Türkiye’deki kullananların hesaplarına, EFT yöntemi üstünden ödeme yapmaktadır. Çalışılan banka bilgilerine ulaşmak istiyor iseniz, güncel banka detayları hakkında data sahibi olmak istiyor iseniz, canlı destek hattı üstünden yardım talep edebilirsiniz.

Para Çekme Seçeneklerinde Komisyon Alır mı?

Betnis para çekme şekilleri her kullanıcı için aynı standartlarda uygulamaya açılmış durumda bulunmaktadır. Hiçbir para çekme seçeneğinde, Betnis para çekme seçeneklerinde komisyon alır mı? Şeklinde bir probleminin karşılığı yoktur. Site ile aynı bankada hesabınız bulunur ve havale ile para çekme talimatı verirseniz, komisyon ödemezsiniz. Buna karşılık değişik bir bankada hesabınız bulunur ise, EFT ile para çekme talimatı gerçekleşecek ise, bu durumda da herhangi bir komisyon ödemeniz gerekmeyecektir.