Betnis Üyelik

Betnis Üyelik
Betnis Üyelik

Betnis Üyelik, gerçek hesaplar ve gerçek kişilikler tarafınca kullanabileceğiniz, resmi anlamda onaylanmış bir hizmet ürünü anlamına gelmektedir. Gerçek kişilikler tarafınca açılacak hesap işlemleri anlayacağınız gibi, üyelik işlemleri anlamına gelmektedir. Kullanmak isteyen, bahis yapmak, oyun oynamak, para yatırıp para kazanma şansını elde etmek isteyen hepimiz, kendisine ilişik şartlar dahilinde bir tane hesap açmak zorundadır. Peki Betnis üyelik işlemleri için gerekenler nedir? Extra bir tanımlama yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Üye olmak istiyor iseniz, bir bilgisayar ya da bir cep telefonu, bir tablet ve bir web bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Bunların haricinde herhangi bir şeye gerek kalmamıştır. Aşağıda belirtilen şartları sağlamanız yeterlidir.

Betnis Sitesine Git

Betnis Üyelik Şartları

Üyelik için gereksinimler, web bağlantısı ve cihazlar olacaktır. Şartlar anlayışında ise şu şekilde bir tanımlama yapıldığı görülmektedir. Türkiye için 18 yaşlarında olmak zorundasınız ya da 18 yaşlarında bulunmak zorundasınız. Kullanacağınız ip ve ikametgah adresinden daha ilkin, siz dahil, aile fertleri dahil herhangi bir hesap açma işlemi yapılmamış olmak zorundadır. Siz daha ilkin bir hesap açmış iseniz ve kaide dışı hareket ve benzeri bir gerekçeyle site tarafınca Betnis üyelik iptal işlemi yapılmış ise, tekrardan hesap açma şansınız bulunmayacaktır. Bu şartlar ile beraber, derhal üyelik sürecini başlatabilirsiniz.

Üyelik İçin Tutarı Ödeyecek miyim?

Üyelik için gerekenler ifadesinin içinde, ücret talebi bulunmamaktadır. Üye olmanız için para ödemenize gerek kalmamıştır. Hesap açıp siteyi kullanırsınız sadece, para ile üye olmanız, para ile abone olmanız şeklinde bir uygulama yoktur. Tamamen parasız bir halde hesap açıp, siteyi kullanacaksınız. Hiçbir vakit hizmet bedeli ya da komisyon, işlem tutarı ya da üyelik tutarı, kesinti ya da benzeri bir tanımlama ile karşılaşmayacaksınız. Bu yönde bir talep size gelir ise, Betnis yeni giriş adresi ile değil, düzmece ya da kopya siteler ile işlem yaptığınızı hatırlamalı ve siteyi terk etmelisiniz.

Betnis Üyelik İçin İstenen Belgeler

Betnis üyelik işlemleri için gerekenler ifadesinde, belge anlayışına da yer verilmemiştir. Üyelik müracaat formunu doldurursunuz, gönderirsiniz. Aktivasyon linkini alır ve Gemini yaparsınız. Onay bölümünü işaretlemeniz, belge göndermenize gerek kalmadığını taahhüt verdiğiniz anlamına gelecektir. Sadece üyelik haricinde kullanıcının banka hesap bilgisi ile üyelikte bildirdiği bilgiler uyuşmaz ise belge talebi söz mevzusu olabilmektedir. Bu tür durumlarda belgeler teyit amaçlı kullanılmakta ve teyit sonrası imha edilmektedir.